Versenyek‎ > ‎

Eredmények

2014/2015

Nemzetközi Informatikai Diákolimpia

Schwarcz Tamás bronzérem

OKTV programozás

  5. Fehér Balázs
16. Schwarcz Tamás
19. Tegzes Tamás
36. Hornák Bence 

2013/2014

OKTV programozás

 5. Fehér Balázs 11.B
15. Schwarcz Tamás 11.C
16. Tegzes Tamás 11.B
34. Czövek Márton 12.C
44. Katona Dániel 11.C

OKTV alkalmazói


Nemes Tihamér programozás

  1. Hornák Bence 10.C
75. Hamrik Szabin 9.B
77. Jeges Viktor 10.B

Nemes Tihamér alkalmazói

60. Bognár Balázs 10.B
68. Szepessy Tamás 10.D

2012/2013

OKTV programozás

  9. Varga Erik Krisztián 12.B
12. Lipták Bence 12.C
45. Forrás Bence 11.C

OKTV alkalmazói

22. Lipták Bence 12.C

Nemes Tihamér programozás

  4. Hornák Bence 9.C
26. Fehér Balázs 10.B
33. Schwarcz Tamás 10.C
36. Tegzes Tamás 10.B

Nemes Tihamér alkalmazói

43. Fehér Balázs 10.B
47. Tegzes Tamás 10.B

2011/2012

OKTV programozás

25. Dobosy Kristóf 12.C
33. Varga Erik Krisztián 11.B
37. Mikó Péter 12.C

Nemes Tihamér programozás

18. Simon Péter 10.C

2010/2011

OKTV programozás

2. Palincza Richárd 12.C

2009/2010

OKTV programozás

  5. Palincza Richárd 11.C
24. Frankl Nóra 11.C
31. Szendrei Péter 12.C

Nemes Tihamér alkalmazói

50. Lepcsényi Viktor 10.B

2008/2009

OKTV programozás

21.    Szendrei Péter 11.C
32.    Deáki Soma 12.B
34.    Kriván Bálint 12.C

Nemes Tihamér programozás

25.    Palincza Richárd 10.C

2007/2008

OKTV programozás

19.    Mezei Tamás 12.C
21.    Peregi Tamás 12.C
27.    Gyüre Balázs 12.C

OKTV alkalmazói

22.    Fejér Attila 12.C

2006/2007

OKTV programozás

  8.    Mészáros Balázs 12.C
16.    Jakab Gergely 12.C
20.    Kovács Róbert 12.C
28.    Nagy Krisztián 12.C
30.    Peregi Tamás 12.C

Nemes Tihamér programozás

  7.    Kriván Bálint 10.C
25.    Szendrei Péter 9.C

OKTV alkalmazói

27.    Paksy Patrik 12.C

2005/2006

OKTV programozás

13.   Mészáros Balázs 11.C

Nemes Tihamér programozás

  6.    Peregi Tamás10.C
17.    Kovács Róbert 10.C
19.    Nagy Krisztián 10.C
21.    Mezei Tamás 10.C
25.    Fejér Attila 10.C
26.    Gyüre Balázs 10.C

OKTV alkalmazói

23.    Paksy Patrik 11.C

Nemes Tihamér alkalmazói

10.    Fejér Attila 10.C

2004/2005

OKTV programozás

1.    Torma Róbert 12.C

Nemes Tihamér programozás

  4.    Peregi Tamás 9.C
20.    Mészáros Balázs 10.C
38.    Szabó István 10.C
43.    Gyüre Balázs 9.C
68.    Bereczki Dávid 9.C
72.    Nagy Krisztián 9.C

2003/2004

OKTV programozás

  1.    Fehér Gábor 12.C
18.    Telekesi Gábor 11.C
34.    Szolek András 11.B

Nemes Tihamér programozás

1. korcsoport

  7.    Nagy Krisztián 8.C
10.    Peregi Tamás 8.C
14.    Kovács Róbert 8.C
15.    Fejér Attila 8.C
19.    Mezei Tamás 8.C
24.    Bereczki Dávid 8.C

2. korcsoport

30.    Mészáros Balázs 9.C
41.    Békéssy Herman András 10.C

2002/2003

Nemes Tihamér programozás

2. korcsoport

75. Tihanyi Balázs
93. Torma Róbert

3. korcsoport

3. Bárkai János
6. Bergmann Gábor
23. Hajdú Márton
32. Fehér Gábor
66. Tóth Róbert

2001/2002

Nemes Tihamér programozás

2. korcsoport

10. Fehér Gábor

3. korcsoport

7. Bárkai János
8. Bergmann Gábor
43. Siska Ádám
58. Boros Vazul

2000/2001

Nemes Tihamér programozás

2. korcsoport

6. Bárkai János
10. Bergmann Gábor
12. Fehér Gábor
19. Hajdú Márton
52. Bartók András

3. korcsoport

51. Siska Ádám

1999/2000

Nemes Tihamér programozás

1. korcsoport

6.     Fehér Gábor
17. Bergmann Gábor
17. Hajdú Márton
35.   Bárkai János
35.    Siska Ádám
52. Bartók András

3. korcsoport

52. Kápolnai Richárd

1997/1998

Nemes Tihamér programozás

1. korcsoport

39. Tölgyesi János

2. korcsoport

23. Molnár András

1996/1997

Nemes Tihamér programozás

1. korcsoport

22. Balatoni Dénes
28. Neltz Tamás

2. korcsoport

68. Molnár András

1995/1996

Nemes Tihamér programozás

1. korcsoport

11. Molnár András
26. Varga Tamás
29.    Balatoni Dénes

2. korcsoport

12. Imre Gábor
15. Hanák Dávid
39. Smulovics Péter

1994/1995

Nemes Tihamér programozás

1. korcsoport

9. Smulovics Péter
23. Imre Gábor

2. korcsoport

44. Urbancsek Tamás

1993/1994

Nemes Tihamér programozás

1. korcsoport

3. Smulovics Péter
16. Pécsi Bertalan
18. Hanák Dávid
42. Imre Gábor

2. korcsoport

49. Nehéz-Posony Ferenc

1992/1993

Nemes Tihamér programozás

2. korcsoport

4. Szász Olivér

1991/1992

Nemes Tihamér programozás

2. korcsoport

 2.Szatmáry Zoltán
 10.Tóth Bálint


1990/1991

Nemes Tihamér programozás

1. korcsoport

 1.Szász Olivér
 3.Jenei Attila
 17. Vad Zoltán
 25. Nehéz-Posony Ferenc

2. korcsoport

 5. Botka Zsolt
 19. Szécsi Áron
 28. Molnár László
 30. Álmos Attila
 48. Szatmáry Zoltán
 50. Turányi Zoltán
  

1989/1990

Nemes Tihamér programozás

2. korcsoport

 15.  Álmos Attila
 17.  Szécsi Áron
 28.  Fazekas Péter